Jdi na obsah Jdi na menu
 


Naše stránky na Facebooku

1. 10. 2012

Po dohodě na výboru OPT na základě diskuse mezi členy oddílu, jsem v minulých dnech založil "Skupinu OPT Kotva Braník" na Facebooku.

Jde o další formu prezentace našeho oddílu veřejnosti, zejména mladším lidem se zájmem o turistiku. Vše je teprve v rozběhu, ale věřím, že se časem toto zviditelnění může stát pro nás efektivním. Také bych rád časem využil další možnost, kterou Facebook poskytuje - totiž z případné diskuse na naší stránce zjistil zájmy případných nových členů, abychom měli představu a porovnání se stávajícím programem činnosti.

Naše "skupina" je (zatím??) součástí mého profilu, to znamená že ti z vás, kteří již Facebook používají tuto skupinu naleznou nejlépe podle mého jména.

Mimochodem ....v těchto dnech naše stránka  v tichosti "oslavila" 15 000 přístupů!

J.Š.Suk

 

P.S.: Zásadní změna - srpen 2012

Provedl jsem poměrně zásadní úpravu, je to tak cca měsíc - změnil jsem skupinu na samostatnou stránku, čímž se více oddělila od mého soukromého profilu a bude tak lépe vyhovovat potřebám prezentace našeho oddílu na webu.

Připojte se a řekněte o nás svým přátelům a známým!

http://www.facebook.com/optkotva?ref=hl

Odkaz naleznete také v oblíbených odkazech na úvodní stránce našeho webu.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář