Jdi na obsah Jdi na menu
 


Evidované kilometry OPT 2008

10. 2. 2009

Ahoj kamarádi pěšáci,

máme za sebou další rok úspěšné sportovní činnosti našeho oddílu. V pondělí 2. února 2009 jsme se všichni sešli na výroční členské schůzi našeho oddílu a bilancovali jsme uplynulou pěšáckou sezónu. A k bilancování patří každoročně také vyhlášení výsledků naší oddílové soutěže - nesoutěže v počtu nachozených kilometrů.Využívám možnost, kterou mi poskytuje naše stránka a opět Vám zde předkládám přehled evidovaných kilometrů členů OPT za rok 2008 a samozřejmě i pořadí v jednotlivých kategoriích. 

Je mi líto, že letos opět musím konstatovat pokračující pokles v počtu odevzdaných kilometrických karet. Na akce oficiální i soukromé nás stále času navzdory chodí značná síla a tak je jen škoda, že hodně z těch kilometrů "spadne pod stůl". Evidence našlapaných kilometrů je vizitkou oddíluProto je škoda každé neodevzdané karty.

Děkuji tímto všem členům, kteří své kilometry zapisovali a včas nahlásili - je to jedna z vizitek našeho oddílu, hmatatelný důkaz naší společné bohaté celoroční činnosti. 

Pokud snad náhodou nenajdete v přehledu své jméno a přeci jste zapisovali....tedy vězte: termín pro odevzdání km-karet /nahlášení počtu kilometrů/ byl 15. leden 2009!!!

J.Š.Suk

Celková bilance 2008:

Celkem odevzdáno km karet:

37

Celkem zapsáno km:

23 850 Km

Průměrný zápis na 1 kartu:

644,5 Km

Ženy do 60-ti let:

Celkem odevzdáno km karet:

3

Celkem zapsáno km v kategorii:

1 421 Km

Průměrný zápis na 1 kartu v kat.:

474 Km

Muži do 60-ti let:

Celkem odevzdáno km karet:

4

Celkem zapsáno km v kategorii:

2 078 Km

Průměrný zápis na 1 kartu v kat.:

519,5 Km

Ženy nad 60 let:

Celkem odevzdáno km karet:

18

Celkem zapsáno km v kategorii:

10 828 Km

Průměrný zápis na 1 kartu v kat.:

601 Km

Muži nad 60 let:

Celkem odevzdáno km karet:

12

Celkem zapsáno km v kategorii:

9 523 Km

Průměrný zápis na 1 kartu v kat.:

793 Km