Jdi na obsah Jdi na menu
 


Evidované kilometry členů OPT 2007

5. 2. 2008

Ahoj kamarádi pěšáci,

máme za sebou další rok úspěšné sportovní činnosti našeho oddílu. V pondělí 4. února 2008 jsme se všichni sešli na výroční členské schůzi našeho oddílu a bilancovali jsme uplynulou pěšáckou sezónu. A k bilancování patří každoročně také vyhlášení výsledků naší oddílové soutěže - nesoutěže v počtu nachozených kilometrů.Využívám možnost, kterou mi poskytuje naše stránka a opět Vám zde předkládám přehled evidovaných kilometrů členů OPT za rok 2007 a samozřejmě i pořadí v jednotlivých kategoriích. 

Je mi líto, že letos nemohu konstatovat pokračující nárůst v počtu odevzdaných kilometrických karet. Na akce oficiální i soukromé nás chodí značná síla a tak by mohlo být ono úctyhodné čílslo našlapaných kilometrů ještě vyšší. Takové, jaké je ve skutečnosti. Proto je škoda každé neodevzdané karty.

Děkuji tímto všem členům, kteří své kilometry zapisovali a včas nahlásili - je to jedna z vizitek našeho oddílu, hmatatelný důkaz naší společné bohaté celoroční činnosti. 

Pokud snad náhodou nenajdete v přehledu své jméno a přeci jste zapisovali....tedy vězte: termín pro odevzdání km-karet /nahlášení počtu kilometrů/ byl 15. leden 2008!!!

J.Š.Suk

Celková bilance 2007:

Celkem odevzdáno km karet:

44

Celkem zapsáno km:

29 546,5 Km

Průměrný zápis na 1 kartu:

671,5 Km

Ženy do 60-ti let:

Celkem odevzdáno km karet:

7

Celkem zapsáno km v kategorii:

3 178,5 Km

Průměrný zápis na 1 kartu v kat.:

454 Km

Muži do 60-ti let:

Celkem odevzdáno km karet:

4

Celkem zapsáno km v kategorii:

2 504 Km

Průměrný zápis na 1 kartu v kat.:

626 Km

Ženy nad 60 let:

Celkem odevzdáno km karet:

18

Celkem zapsáno km v kategorii:

11 759 Km

Průměrný zápis na 1 kartu v kat.:

653 Km

Muži nad 60 let:

Celkem odevzdáno km karet:

15

Celkem zapsáno km v kategorii:

12 105 Km

Průměrný zápis na 1 kartu v kat.:

807 Km